Dětské židle
Dětské židle
Kancelářská křesla
Kancelářská křesla
Tip dne

Kancelářské křeslo do vaší kanceláře

10. 4. 2013, 13:05

Kancelářské křeslo do vaší kancelářeVýběr toho správného kancelářského křesla není nikterak jednoduchou záležitosti. Hlavními kritérii při výběru jsou především zdravé a pohodlné sezení. V neposlední řadě je také důležitý design, Kancelářské křeslo by mělo ladit s celkovým provedením kanceláře.


Židle ActiKid umí zázraky

8. 2. 2013, 13:45

Židle ActiKid umí zázrakyAť už pro své děti pořizujete v podstatě cokoli, jste si jistě vědomi faktu, že daná věc prostě nesmí být jen tak ledajaká. A to nejen v tom smyslu, že by měla vašeho potomka zaujmout. Především by pro něj měla být bezpečná, dostatečně odolná.


Kožené kancelářské křeslo

5. 2. 2013, 9:43

Kožené kancelářské křesloKožené kancelářské křeslo je nejluxusnějším sedacím nábytkem, který vyniká dokonalou nadčasovostí a svým velkolepým stylem. Kožené kancelářské křeslo je přepych v kombinaci s elegancí a mimořádnou estetikou. jeho hlavní výhodou je především mimořádně dlouhá životnost při shodné údržbě.


Kancelářské židle sleva

5. 2. 2013, 9:38

Kancelářské židle slevaKancelářské židle jsou jednou z nejpoužívanějších součástí vybavení každé kanceláře. Při výběru té nejlepší pracovní židle bychom se měli plně orientovat na jejich kvalitu. Při nákupu většího počtu nových a moderních kancelářských židlí jsou vhodné nejrůznější kancelářské židle sleva.


Zdravotní kancelářské židle

31. 1. 2013, 12:18

Zdravotní kancelářské židleKancelářský nábytek představuje pestrou škálu nejrůznějšího typu nábytku. Základními a zároveň hlavními součástmi každé kanceláře jsou pracovní kancelářské stolu spolu s židlemi. Zdravotní kancelářské židle představují velice specifickou kategorii.


Kancelářské židle slevy

31. 1. 2013, 10:05

Kancelářské židle slevyVyužijte našich slevových nabídek kancelářských židlí. V našem e-shopu naleznete dětské, studentské i klasické kancelářské židle té nejvyšší kvality za výhodné ceny. Neváhejte a využijte slevy kancelářských židlí.


Kancelářské křeslo 130 kg

31. 1. 2013, 9:59

Kancelářské křeslo 130 kgKancelářské židle a křesla jsou základním vybavením každé kanceláře. Patří zároveň také k nejpoužívanějšímu sedacímu nábytku všech kanceláří. Výběr kvalitních křesel pro dlouhé sezení běhm dlouhé pracovní dobu je široký až po ta nejzátěžovější kancelářská křesla 130 kg.


Barové židle do kuchyně

31. 1. 2013, 9:56

Barové židle do kuchyněBarové židle nalézají stále více své atraktivní uplatnění v mnoha moderních domácnostech. Nejsou tedy pouhou výsadou mnoha barů a restaurací. tento atypický sedací nábytek je velice vkusným prvkem mnoha stylových kuchyní.


Kancelářské židle Ostrava

30. 1. 2013, 14:24

Kancelářské židle OstravaKancelářskou práci si již neumíme představit bez počítače. A právě dlouhodobé sezení u něj způsobuje bolesti páteře. Proto mají kancelářské židle Ostrava ve své nabídce židle se stiumulujícími ergonomickými zónami.


Kancelářské židle Praha

25. 1. 2013, 11:30

Kancelářské židle PrahaModerní vybavení kanceláří představuje především vysoce kvalitní a funkční nábytek. K základnímu vybavení každé kanceláře patří především dobré pracovní kancelářské stoly a židle. Kancelářské židle Praha nabízejí ten nejkvalitnější sortiment kancelářských židlí.


Dětské židle na krmení

25. 1. 2013, 11:28

Dětské židle na krmeníDětské židle na krmení jsou prvním sedacím nábytkem pro každé dítě v tom nejranějším věku. Kvalitní dětské židle na krmení mají být vždy maximálně stabilní. Masivní dětské židle na krmení patří k těm nejlepším a zároveň nejkvalitnějším vzhledem k použitému přírodnímu materiálu.


Dětské židle ke stolu

25. 1. 2013, 11:26

Dětské židle ke stoluNábytkářské firmy rozdělují svůj sortiment podle mnoha faktorů. Kancelářský, aktivní, dětský, ... Ano, právě nábytek určený těm nejmenším má svá daná specifika. Odolnost, kvalita, rozměry. Co například dětské židle? Kapitola sama pro sebe.


Kancelářské židle v akci

25. 1. 2013, 11:22

Kancelářské židle v akciPokud si vybavujete kancelář, rozhodně doporučujeme využít současně probíhajících slev a akcí vztahujících se na kancelářský nábytek. Pořídíte si tak skutečně luxusní a kvalitní posezení za neuvěřitelně nízké ceny. To jistě oceníte!


Zdravé sezení
Zdravotní židle
Sedací pytle
Sedací pytle