Dětské židle
Dětské židle
Kancelářská křesla
Kancelářská křesla
Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Kancelářské židle Ostrava

Kancelářské židle Ostrava

30. 1. 2013, 14:24

Kancelářskou práci si již neumíme představit bez počítače. A právě dlouhodobé sezení u něj způsobuje bolesti páteře. Proto mají kancelářské židle Ostrava ve své nabídce židle se stiumulujícími ergonomickými zónami.

Zvýšení pracovního výkonu díky kancelářským židlím Ostrava snadné

Vyberete-li si v kancelářských židlích Ostrava židli se stimulujícími ergonomickými zónami, pak jste naprosto přirozeným způsobem nuceni sedět ve správné poloze. Stačí vhodný tvar i sklon opěrky hlavy a sezení je navíc i pohodlné. Odstraněním jednostranné zátěže páteře se necítíte unaveni. Výsledek - váš pracovní výkon se dlouhodobě zvýší.

V prodejnách kancelářských židlí Ostrava mají široký výběr těchto výrobků

Stačí vstoupit do obchodu nebo si prohlédnout internetové nabídky jednotlivých ostravských prodejců. Jsou pro vás připravena manažerská křesla, otočné židle i kancelářské židle s ergonomickými zónami. Potahová látka - kůže, koženka, látka, PVC - její výběr záleží jen na vašem vkusu a pocitech při sezení. Nejrozšířenější a nejoblíbenější je stále potah látkový. Nově můžete mít i síťovinu, která je velmi praktická v teplých provozech.

Odborní prodejci poradí nejvhodnější typ židle

Vyškolení prodavači vám s koupí židle dobře poradí. Musíte brát v úvahu, že její typ závisí především na velikosti a váze osoby, pro kterou je určena.Sedák i opěrka by měly být širší. Důležitá je i stabilita židle, nejlépe ji zaručí pětiramenná podnož na kolečkách. Pokud se na jednom pracovním místě budou střídat různě vysocí lidé, pamatujte i na nutnost regulace výšky sedáku kancelářské židle.

I v kancelářských židlích Ostrava probíhají slevové akce

Pro některé z nás může být pořízení kvalitní kancelářské židle drahou záležitostí - vždyť jejich cena se pohybuje v řádech několika tisíců až desetitisíců Kč. Nabízí se řešení - slevové akce nebo výprodeje. Nákup židlí v tomto případě zachovává zákazníkovi dvouletou záruční dobu, přitom zboží je nepoškozené - prodejci potřebují vyprázdnit sklady pro nové modely židlí.

Zobrazení: 184674 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Zdravé sezení
Zdravotní židle
Sedací pytle
Sedací pytle