Dětské židle
Dětské židle
Kancelářská křesla
Kancelářská křesla
Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Kancelářské křeslo 130 kg

Kancelářské křeslo 130 kg

31. 1. 2013, 9:59

Kancelářské židle a křesla jsou základním vybavením každé kanceláře. Patří zároveň také k nejpoužívanějšímu sedacímu nábytku všech kanceláří. Výběr kvalitních křesel pro dlouhé sezení běhm dlouhé pracovní dobu je široký až po ta nejzátěžovější kancelářská křesla 130 kg.

Moderní designové kancelářské křeslo 130 kg

Moderní kancelářská křesla se vyrábějí v několika druzích. Předně s různými typy mechanismů. Dále s praktickým ergonomickým nastavení a mnoha typy potahů. Většina kancelářských křesel 130 kg je vybavena kolečky přizpůsobenými pro všechny druhy podlahových krytin. Luxusní kancelářská křesla s moderním designem zajistí komfortní zdravé a příjemné sezení .

Kancelářské křeslo 130 kg s moderními prvky

Moderní a vysoce estetická kancelářská křesla 130 kg jsou převážně vybavena praktickými a moderními prvky. Luxusní křesla tohoto typu jsou převážně plně čalouněná. Stále moderní a praktická kůže jako jeden z možných potahových materiálů vypadá po dlouhou dobu skvěle a nepodléhá tolik moderním trendům. Kožená kancelářská křesla vynikají také dlouhou životností. Synchronní mechanismy patří ke standardu stylových křesel. Nastavení síly protiváhy odpovídá moderním požadavkům na kvalitu sedacího nábytku. Praktická gumová kolečka jsou vhodná pro všechny druhy podlahových krytin. Kvalitní a atraktivní aluminiové výškově nastavitelné 3D područky s měkkou dotykovou plochou a aluminiovým potahem vypadají a působí elegantním dojmem s vysokým stylem.

Praktická a atraktivní síťovina součástí elegantních kancelářských křesel 130 kg

Textilní potah síťovina má stále své zastánce a vyniká mnoha praktickými vlastnosti. Jednou z nejpodstatnějších je skvělá prodyšnost. Moderní a zajímavé houpací mechanismy jsou jen takovou sladkou třešinkou na dortu a přispívají ke komfortnímu sezení. Jedním z nejzajímavějších prvků stylových kancelářských křesel 130 kg je houpací mechanismus s nastavitelnou tuhostí houpání. Barva síťoviny se dá velice elegantně sladit s celkovým barevným provedením celé kanceláře. Atraktivní kancelářské křeslo 130 kg může být jedním z dominantních prvků stylové moderní kanceláře.

Zobrazení: 222547 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Zdravé sezení
Zdravotní židle
Sedací pytle
Sedací pytle