Kancelářské křeslo do vaší kanceláře

Kancelářské křeslo do vaší kanceláře

10. 4. 2013, 13:05

Výběr toho správného kancelářského křesla není nikterak jednoduchou záležitosti. Hlavními kritérii při výběru jsou především zdravé a pohodlné sezení. V neposlední řadě je také důležitý design, Kancelářské křeslo by mělo ladit s celkovým provedením kanceláře.

Kancelářské křeslo

Velice podstatnou částí kancelářských křesel jsou také potahy. Kůže má celou řadu předností a textilní materiály také. Na druhé straně mají také své nevýhody. Kožené kancelářské křeslo vnáší do prostoru kanceláře určitý luxus a nadčasovost. Přírodní materiál kůže vyniká svou neomšelou krásou a mimořádnou elegancí. Kůže má svůj styl a ledacos napovídá a vkusu majitele.

Jedinečná kvalita kožené kancelářské křeslo

Kožené židle a kožená kancelářská křesla jsou podstatně dražší než klasické židle a křesla s textilními potahy. Investice do koženého kancelářského křesla má své výhody. Kůže jako přírodní materiál se přizpůsobí klimatickým podmínkám v interiéru. Dále také časem získává na kráse a na kvalitě. Pro některé jedince kůže vyvolává nepříjemný pocit chladu. Tento efekt je citelný hlavně v zimním období, kdy kůže opravdu chladí. Během horkých letních dní však příjemně chladí. Nevýhodou kožených kancelářských křesel je, že nesají pot.

Klasické kancelářské křeslo

Kancelářská křesla potažená textiliemi mají také své výhody. Tento materiál vždy působí příjemným pocitem na dotek. Textilní potahový materiál také dobře saje pot. tato vlastnost se oceňuje hlavně v letním období. Textilní potahy také umožňují skvěle sladit celkové barevné provedení kancelářského interiéru. Krasné kancelářské křeslo může být také jedinečnou dominantou moderní kanceláře.

To pravé kancelářské křeslo

Máte dilema jaké zvolit to správné kancelářské křeslo? Načrtněte si prostor vaší kanceláře a pokuste se zakreslit velikost kancelářských křesel, která plánujete umístit v kanceláři. Kancelářské křeslo by nemělo narušovat celkový interiér kanceláře. Mělo by také ladit s celkovým designem a barevným provedením kanceláře. Ale hlavně by mělo být pohodlné a odpovídat těm nejvyšším nárokům na správné s zdravé sezení.

Zobrazení: 207394 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Zdravé sezení
Zdravotní židle
Sedací pytle
Sedací pytle