Dětské židle
Dětské židle
Kancelářská křesla
Kancelářská křesla
Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Židle ActiKid umí zázraky

Židle ActiKid umí zázraky

8. 2. 2013, 13:45

Ať už pro své děti pořizujete v podstatě cokoli, jste si jistě vědomi faktu, že daná věc prostě nesmí být jen tak ledajaká. A to nejen v tom smyslu, že by měla vašeho potomka zaujmout. Především by pro něj měla být bezpečná, dostatečně odolná.

Židle ActiKid dětem

Nejen hračky, oblečení, ale i nábytek určený malým dětem je v mnohém specifický. Nejinak je tomu v případě židlí. Už jméno židle Actikid jasně naznačuje, pro kterou cílovou skupinu je tento kousek určen. Její vlastnosti a parametry tomu do posledního detailu odpovídají. Židle ActiKid je polohovatelná, velmi odolná i vůči občas trochu drsnějšímu zacházení, zdraví nezávadná.

Co všechno židle ActiKid umí

Židle ActiKid určená dětem umí opravdu téměř zázraky. Splňuje totiž v tomto ohledu mnohdy vyšší nároky na kvalitu, odolnost, zdravotní nezávadnost nábytku. I rozměry jsou samozřejmě úplně někde jinde. Židle ActiKid je ale nejen menší než nábytek pro dospělé. Její "zázračnost" je skryta v tom, že doslova poroste s vaším dítětem. Jednoduše nastavte výšku sezení podle aktuální potřeby. Ušetře tak spoustu peněz za nakupování větších a větších židlí. Vždyť děti rostou jako z vody.

Židle ActiKid vydrží

ActiKid určená dětem s nimi nejen poroste. Odolá i mnohdy tak trochu drsnějšímu zacházení ze strany malých raubířů. Většinou se židle vyrábějí z velmi kvalitního dřeva nebo tvrzeného plastu. ActiKid je tedy opravdu navěky. Zmiňované materiály navíc splňují i požadavek absolutní zdravotní nezávadnosti nábytku.

Ušetřete peníze, ale i nervy a čas

S židlí ActiKid ušetříte nejen peníze. Nebudete nuceni tak často pořizovat dětem novou, větší židli. Ušetříte i spoustu času a starostí, které byste sháněním a nakupováním strávili. A nejen to. Čas a nervy ušetříte i díky faktu, že ActiKid jsou velmi nenáročné na údržbu. Dá se dokonce říci, že se jedná o nábytek v podstatě bezúdržbový. Žádné lakování, leštění a podobně. Maximálně vás čas od času čeká setření nějaké té nečistoty, kterou vaše dítko upustilo během jídla. K tomu ale postačí vlhký hadřík a několik vteřin času.

Zobrazení: 161534 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Zdravé sezení
Zdravotní židle
Sedací pytle
Sedací pytle