Dětské židle
Dětské židle
Kancelářská křesla
Kancelářská křesla
Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde

Barové židle do kuchyně

Barové židle do kuchyně

31. 1. 2013, 9:56

Barové židle nalézají stále více své atraktivní uplatnění v mnoha moderních domácnostech. Nejsou tedy pouhou výsadou mnoha barů a restaurací. tento atypický sedací nábytek je velice vkusným prvkem mnoha stylových kuchyní.

Barové židle do kuchyně součást moderních bytů

Barové židle jsou výrazným prvkem, který velice elegantně odráží požadavky moderní doby. Staré a fádní klasické židle se dají zaměnit atraktivními barovými židlemi. ty si plně zachovávají vysokou funkčnost v kombinaci s praktičností. Součástí moderních stylových kuchyní jsou výrazné ostrůvky, které se dají vybavit sedacím nábytkem v podobě atraktivních barových židlí.

Pestrý sortiment materiálů barových židlí do kuchyně

Poslední dobou jsou doménou moderních kuchyní celoplastové barové židle. Ty padnou a a hodí se opravdu do ultramoderních interiérů. Klasikou ale stále zůstává vysoce estetické, praktické a elegantní dřevo, které nepodléhá moderním trendům tolik a také dlouho vydrží. Kombinace dřeva nebo dřevotřísky s plastem je jednou z možných variant. Dřevo v kombinaci s kovem působí mimořádně esteticky.

Barové židle do kuchyně skvělá proměna

Barové židle do kuchyně se dají zakoupit v praktickém celém setu nebo i s celým barem. Samozřejmě se dají zakoupit jako jednotlivý sedací nábytek. Nadčasové řešení vybavení kuchyně barovými židlemi dává přednost spíše střídmějším a univerzálnějším barovým židlím. Bar je jedním z výrazných architektonických prvků, který vždy poutá pozornost. Vhodně zvolené barové židle do kuchyně dokážou proměnit kuchyň k nepoznání a vytvořit z ní velice zajímavý prostor.

Barové židle do kuchyně moderní pohodlí

Vkusné barové židle udělají z běžné kuchyně neobvykle řešený prostor. Vždy je kladen důraz na pohodlí a komfort posezení s přáteli nad šálkem kávy. Dalším podstatným faktorem barových židlí je jejich výška. Nejpodstatnější je výška barového pultu nebo baru, kam se barové židle následně umístí. Průměrná výška barové židle se uvádí 75 cm, kde je výška baru nebo pultu mezi 95 až 100 cm od země. Barové židle představují velice atraktivní kategorii sedacího nábytku, kde se fantazii meze nekladou. Moderní bydlení vyžaduje také moderní prvky. Barové židle do kuchyně jsou jedním z nejatraktivnějších prvků stylového bydlení.

Zobrazení: 175035 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Zdravé sezení
Zdravotní židle
Sedací pytle
Sedací pytle