Dětské židle na krmení

Dětské židle na krmení

25. 1. 2013, 11:28

Dětské židle na krmení jsou prvním sedacím nábytkem pro každé dítě v tom nejranějším věku. Kvalitní dětské židle na krmení mají být vždy maximálně stabilní. Masivní dětské židle na krmení patří k těm nejlepším a zároveň nejkvalitnějším vzhledem k použitému přírodnímu materiálu.

Kvalitní dětské židle na krmení s komfortem pro dítě

Kvalitní dětské židle na krmení musí odpovídat přísným parametrům. Židle musí mít dost prostoru pro volný pohyb dítěte do dobu sezení. Vhodné jsou židle s gumovými kolečky, která umožňují lehkou a tichou manipulaci. Tyto židle mohou také posloužit jako vhodný prostor pro hraní a zároveň dokonalý odpočinek té nejmenší generace. Výškově nastavitelné polohy jsou standardem dětských židlí na krmení.

Praktické skládací dětské židle na krmení

Velice praktické jsou rozkládací a skládací dětské židle na krmení. Tyto dětské židličky na kolečkách mohou posloužit jako vysoká židle na krmení. Dají se také prakticky použít jako klasické židličky v nízké poloze se stolečkem. Přírodní ohýbané bukové dřevo je ideálním materiálem pro ty nejkomfortnější dětské židle na krmení. Jsou garancí dlouhé životnosti a také povrchové úpravy představují zdravotně nezávadné laky.

Praktická mobilní dětské židle na krmení

Někdy se dostáváte do situace, že při návštěvě s vaším batoletem nemáte k dispozici žádnou dětskou židličku na krmení. Mobilní dětská židle na krmení je tou nejefektnější variantou. Tento typ židličky se dobře přepravuje a také zároveň velice lehce připevní ke klasickému stolu. Výkyvný přidržovací třmen slouží k připevnění na desku stolu. Dítěti se tak poskytne ten správný prostor do dobu krmení. Batole je zároveň plně v bezpečí a může se zároveň velice pohodlně opírat. Židlička je zároveň vybavena také bezpečnostním popruhem pro uchycení dítěte. Ohýbané dřevo s čistým designem je příjemným bonusem těchto velice praktických dětských židliček. pro snadnější přepravu se dají židličky prakticky složit. Mobilní dětské židličky na krmení se dají také používat v domácím prostředí pro komfort rodičů a jejich potomků. Materiál březový multiplex je příjemným plusem těchto atraktivních židliček.

Zobrazení: 172682 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Zdravé sezení
Zdravotní židle
Sedací pytle
Sedací pytle