Červené křeslo
Červené křeslo
Bílé kožené křeslo
Bílé kožené křeslo
Luxusní kožené křeslo
Luxusní kožené křeslo
Tip dne
  • Kancelářský nábytek - v prodeji kvalitní nábytek se slevou Více informací
Zboží

Levné kancelářské židle

4. 12. 2013, 15:10

THERAPIA ENERGYVybavujete svou kancelář novým nábytkem? Nečiňte tak bez rozmyslu. Podívejte se do nabídek, ušetřete spoustu peněz, starostí a navíc si pořiďte židle, na kterých se vám bude pracovní doba trávit skutečně příjemně a pohodlně.


Luxusní kancelářské křeslo

10. 4. 2013, 13:04

Luxusní kancelářské křesloKancelářské židle a křesla patří mezi standardní vybavení všech kanceláří. Klasikou jsou stále kancelářské židle v mnoha provedeních. Kvalitní a luxusní kancelářské křeslo je vždy dominantním prvkem každé moderní a prakticky vybavené kanceláře.


Kancelářské křeslo Prezident

10. 4. 2013, 12:15

Kancelářské křeslo PrezidentHistorie křesel je předlouhá. Již ve starověku si jejich plného pohodlí užívali staří Egypťané. A jak šel čas, tak se křesla stávala symbolem luxusu a přepychu. Posezením v moderní a luxusním kancelářském křesle Prezident se budete připadat opravdu jako prezident.


Kožené kancelářské křeslo

10. 4. 2013, 12:12

Kožené kancelářské křesloPopularita přírodních materiálu je stále na vzestupu. Kožené kancelářské křeslo se stává jednoznačně dominantním prvkem kancelářského interiéru. Vždy v sobě nese nádech luxusu a přepychu. Také nevyžaduje speciální údržbu.


Kancelářské židle a křesla

10. 4. 2013, 12:10

Kancelářské židle a křeslaNábytek si stále častěji pořizujeme na míru. Proč ne, když tu možnost máme. Například i kancelářská židle či křeslo mohou odpovídat našim konkrétním požadavkům a potřebám. Výška, váha, nároky na prožnost, měkkost materiálu.


Levná kancelářská křesla

10. 4. 2013, 12:07

 Levná kancelářská křeslaAť už nakupujeme cokoli, zpravidla si přejeme, aby to bylo co nejkvalitnější, nejkrásnějí, nejluxusnější, a zároveň samozřejmě nejlevnější. Nejinak je tomu v případě kancelářských křesel. Jak koupit taková levná a přesto dokonalá křesla?


Kancelářské křeslo výprodej

10. 4. 2013, 12:06

Kancelářské křeslo výprodejNěkolikrát za rok se můžete setkat s možností nákupu kancelářského nábytku ve slevové akci. Jednou z nich je i kancelářské křeslo výprodej, kdy si můžete koupit za rozumnou cenu kvalitní posezení do kanceláře nebo i domů.


Hnědé kancelářské křeslo

10. 4. 2013, 12:04

Hnědé kancelářské křesloNebojme si to přiznat, ale většina z nás je konzervativní, i když si to opravdu nechceme připustit. Vždy se to projeví při nákupech, když potřebujeme vybrat například nábytek do kanceláře. Zvítězí hnědé kancelářské křeslo


Kancelářské křeslo slevy

10. 4. 2013, 12:01

Kancelářské křeslo slevyKancelářské křeslo slevy jsou velice zajímavé nabídky nákupu kvalitních kancelářských křesel za báječné ceny. Při obnově starého kancelářského nábytku za nový podstatně modernější a kvalitnější tyto nabídky jsou tou nejefektivnější cestou k vybavení kanceláře.


Kancelářské křeslo červené

10. 4. 2013, 11:58

Kancelářské křeslo červenéNábytek by nám měl rozhodně nejen sloužit, ale měl by nám dělat radost. Ať už doma nebo v kanceláři se toužíme cítit co nejpříjemněji. Především pak posezení u pracovního stolu by mělo být pohodlné. Jedině tak se nám bude pracovat dobře.