Červené křeslo
Červené křeslo
Bílé kožené křeslo
Bílé kožené křeslo
Luxusní kožené křeslo
Luxusní kožené křeslo
Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde
Zboží

Kancelářské křeslo Prezident

Kancelářské křeslo Prezident

10. 4. 2013, 12:15

Historie křesel je předlouhá. Již ve starověku si jejich plného pohodlí užívali staří Egypťané. A jak šel čas, tak se křesla stávala symbolem luxusu a přepychu. Posezením v moderní a luxusním kancelářském křesle Prezident se budete připadat opravdu jako prezident.

Kancelářské křeslo Prezident

V minulosti křesla plnila spíše funkci okrasnou. Postupem času se stala křesla běžnou součástí klasických obývacích pokojů. Dnešní moderní dobu si nedovedeme již představit bez maximálního pohodlí tohoto typu sedacího nábytku v domácnostech nebo v kancelářích. Stylový design je jedním z největších bonusů kancelářského křesla Prezident pro vaše luxusní pohodlí.

Kancelářské křeslo Prezident ta správná volba

Top kancelářské křeslo Prezident odpovídá všem požadavkům na správné a zdravé sezení po dlouhou dobu. Toto křeslo představuje výbornou ergonomii sezení. Jedná se o moderní sezení, kde se plně snoubí špičkový design se skvělými konstrukčními prvky. Středně vysoký opěrák, područky a houpací mechanismus patří ke standardu moderních kancelářských křesel. Čalouněný sedák přispívá k pohodlnému sezení po dlouhou pracovní dobu. Ke kvalitě opěráku přispívá praktická síťovina. Pro náročného uživatele je kancelářské křeslo

Prezident oázou komfortu a luxusu

Masážní kancelářské křeslo Prezident vaše pohoda v práci Masážní kancelářské křeslo Prezident je dokonalým příspěvkem pro celkovou pohodu při práci. Zároveň také pozitivně ovlivňuje naše zdraví a má vliv na produktivitu práce. Vibrační komponenty disponují celkem devíti masážními programy. Tři různé intenzity vibrací pro příjemné a dlouhé sezení. Praktický je také přepínač mezi ručním a automatickým ovládáním. Masážní křeslo Prezident je skvělá investice do vašeho zdravého sezení v práci po celou dlouhou pracovní dobu.

Dokonalá elegance masážního křesla Prezident

Toto křeslo nesplňuje pouze vysoké požadavky na zdravé a správné sezení. Použitý materiál eko kůže pouze podtrhuje kvalitu a vysoký luxus tohoto kancelářského sedacího nábytku. Kůže nic nikdy neztratila ze své impozantnosti a dlouhé životnosti. Při správné údržbě toho křeslo vydrží ve vaší kanceláři předlouhou dobu. Masážní křeslo Prezident z vás učiní toho opravdu spokojeného pracovníka ve vaší kanceláři.
Zobrazení: 179618 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0