Červené křeslo
Červené křeslo
Bílé kožené křeslo
Bílé kožené křeslo
Luxusní kožené křeslo
Luxusní kožené křeslo
Tip dne
  • Kancelářský nábytek - v prodeji kvalitní nábytek se slevou Více informací

Kancelářské židle a křesla

Kancelářské židle a křesla

10. 4. 2013, 12:10

Nábytek si stále častěji pořizujeme na míru. Proč ne, když tu možnost máme. Například i kancelářská židle či křeslo mohou odpovídat našim konkrétním požadavkům a potřebám. Výška, váha, nároky na prožnost, měkkost materiálu.

Kancelářská křesla

Pokud si správně vyberete židli či křeslo do kanceláře, věřte, že každý pracovní den strávený u počítače pro vás bude mnohem příjemnější. Především skutečně doporučujeme přizpůsobit židli nebo křeslo své výšce a hmotnosti. Jedině tak se vyhnete bolavým zádům, otlačenám kloubům a podobně. Nabízejí se dokonce i křesla se zvýšenou nosností - pro ty těžší ale i vyšší z vás.

Co všechno křeslo umí

Pořízením kancelářského křesla na míru to nekončí. Co to jsou takzvané aktivní zóny? Luxusní kancelářská nábytek je vybaven speciálními zónami, které dokážou po celý pracovní den jemně a přirozeně stimulovat krevní oběh osoby, která na nich sedí. Výrobci kancelářského nábytku si totiž uvědomují, jak náročná celodenní práce za stolem může být. Kvalitní křeslo či židle vám umožní sedět nejen pohodlně ale předevsším zdravě. Uvidíte sami, že takové posezení nejen zpříjemní každý den za počítačem, ale dokonce dokáře zvýšit vaši pracovní výkonnost. Vždyť odpočinutý, svěží člověk toho daleko víc stihne.

Vybírejte křesla a židle

Pokud hledáte inspiraci k tomu, jak vybavit svou kancelář, zasedací místnost a podobně, podívejte se do fotogalerií výrobců a dodavatelů kancelářského nábytku. Variant židlí a křesel je nekonečně. Od nejrůznějších materiálů až po barvy, vzory, odstíny. Kůže, koženka, dřevo, plast, kov nebo dokonce sklo? Záleží jen na vás, jestli zůstanete věrni tradici nebo vsadíte na modernu. Také promyslete, kolik času a práce jste ochotni investovat do případné údržby zvoleného materiálu. O rozílech mezi textilem a například plastem v tomto směru asi není nutné dále hovořit.

Šetřete chytře

Pokud si přejete pořídit kancelářské židle a křesla co nejvýhodněji, rozhodně nešetřete na úkor jejich kvality. To by se vám ve výsledku jistě nevyplatilo. Šetřete chytře a využijte raději množstevních slev nebo dopravy zcela zdarma.
Zobrazení: 167367 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0