Červené křeslo
Červené křeslo
Bílé kožené křeslo
Bílé kožené křeslo
Luxusní kožené křeslo
Luxusní kožené křeslo
Tip dne
Zboží

THERAPIA ENERGY

Levné kancelářské židle

4. 12. 2013, 15:10

Vybavujete svou kancelář novým nábytkem? Nečiňte tak bez rozmyslu. Podívejte se do nabídek, ušetřete spoustu peněz, starostí a navíc si pořiďte židle, na kterých se vám bude pracovní doba trávit skutečně příjemně a pohodlně.

Nebojte se výprodejů

Kancelářské židle jsou zboží, které se rozhodně nemusíte bát nakoupit ve výprodejích. Levné kancelářské židle v tomto případě rozhodně neznamenají ústupek z jejich kvality, odolnosti, délky životnosti. Výprodej loňských modelů navíc nezpůsobí ani ústupek z vašich nároků a představ o moderním designu a originálním vzhledu kancelářských židlí. Šetřete prostě chytře.

Materiály určené pro židle Kancelářský nábytek celkově by měl odolat každodennímu a opravdu extrémnímu zatížení. Sledujte tedy zcela určitě záruční dobu, kterou na ni renomovaní výrobci poskytují. Co se materiálů týká, nekonečnou řadu předností v sobě snoubí přírodní materiál – tedy dřevo. Propojení klasiky s nejmodernějšími postupy jeho povrchové úpravy dává ve výsledku luxusní vzhled, maximální odolnost vůči mechanickému poškození, minimální nároky na úklid a údržbu. Navíc dřevo, to už dávno není pouze hnědá barva. Slaďte své pracoviště a kancelář do jakéhokoli optimistického odstínu. Moderní materiály Levné kancelářské židle seženete například z plastu, respektive tvrzeného plastu. V tomto případě vždy sledujte nosnost kancelářských židlí a křesel. Zvýšená nosnost dosahuje až k 150 či 160 kg. Uvědomte si, že na ní dost možná nebudete sedět jen vy, ale i vaši obchodní partneři, společníci. Usaďte je do sice levné ale přesto luxusní a pevné židle či křesla a věřte, že obchodní schůzka bude probíhat v o to příjemnější a uvolněnější náladě. Bonusy a akce S blížícími se vánoci obchody útočí v podobě nejrůznějších slev, akčních nabídek, bonusů. Nebuďte sami proti sobě a využijte jich. Vybavte zasedací místnost novými kancelářskými židlemi a ušetřete na množstevní slevě. Využijte bonusů v podobě nabídky 1 + 1 zdarma a kupte tak židli ne levně, ale v podstatě zadarmo. Udělejte si radost luxusním manažerským křeslem koupeným ve výprodeji.

Zobrazení: 239796 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0